Wyniki lokalnych biegaczy - sierpień

W końcu fajny weekend startowy brodniczaków. Liczne starty, dobre wyniki i z pewnością pełno emocji. Fajnie, bo już myślałem, że stronka nie będzie miała racji bytu z powodu braku uczestnictwa biegaczy z regionu.

III Bieg do Ula, Kamionek (11.08)
2 m. Nartowski Kamil (JW3537 Brodnica) 32,31

Bieg ukończyło 143 biegaczy. Pan Kamil po raz kolejny wspiął się na swoje wyżyny i ustalił 2gi wynik sezonu na regionalnej liście. Gratulujemy zwyżkowania formy.

I Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy  (15.08)
2 m. Nartowski Kamil (JW3537 Brodnica) 33,56

W biegu głównym na 10 km Pan Kamil zajął 2 m. w klasyfikacji generalnej i wiekowej (M-24) oraz zwyciężył w klasyfikacji służb mundurowych. Gratulujemy!

IV Kamuss Cros fosr The Beatles, Osiek (18.08)
1 m. Nartowski Kamil (JW3537 Brodnica) 34,17
13 m. Jaranowski Andrzej (Brodnica) 40,23

Dwóch brodniczaków pośród stawki 190 biegaczy, walcząc z falą gorąca i szutrowymi drogami, spisało się na medal. Kolejne zwycięstwo Pana Kamila. Ciekawe czy wbiegając na metę nucił jakiś przebój "beatlesów".

I Półmaraton Termy, Ciechocinek (26.08)
2 m. Nartowski Kamil (JW3537 Brodnica) 1h13,06  (1h13,06)
35 m. Jaranowski Andrzej (Brodnica/MUKL B-ca) 1h27,43  (1h27,42)
111 m. Kostrzębski Michał (Brodnica) 1h41,08  (1h40,50)
126 m. Sztuczka Mariusz (KP PSP Rypin) 1h41,49  (1h41,18)
152 m. Kozłowski Jan (Brodnica) 1h44,06  (1h43,57)
185 m. Sitkowski Andrzej (Rypin) 1h48,10  (1h48,08)
323 m. Berebecki Roman (KB Lech Rypin) 1h58,28  (1h58,27)

Pierwszy półmaraton w Ciechocinku ukończyło 449 biegaczy. Pan Kamil, po raz kolejny w tym sezonie pobił swój rekord życiowy, zajmując 2 m. w swojej kategorii wiekowej M20. Skutkuje to kolejna zmiana na tablicy rekordów regionalnych (zarówno wszechczasów i tego sezonu). Cieszy liczny udział biegaczy z regionu!

I Półmaraton Termy - bieg na 10,5km(26.08)
11 m. Schoenwald Patryk (KB Lech Rypin/Brodnica) 45,43
22 m. Olszewski Adam (KB Lech Rypin/Rogowo) 50,45

W biegu towarzyszącym półmaratonowi wystartowało kolejnych dwóch biegaczy z regionu.

II Lubawska Dycha, Lubawa (26.08)
73 m. Popławska Agnieszka (Brodnica) 45,35  (45,35)
126 m. Kępczyńska Marlena (Brodnica) 49,01  (48,57)
129 m. Popławski Maciej (Brodnica) 49,13  (49,02)
146 m. Końpa Krzysztof (Brodnica) 50,37  (50,30)

W biegu wzięło udział 217 biegaczy i kolejna, w ten weekend, liczna grupa biegaczy z regionu. Super! Tym bardziej, że pani Agnieszka zdobyła 3 m. wśród kobiet i 2 m. w swojej kategorii wiekowej. Do podium najlepszych czasów sezonu trochę zabrakło...