Jest coraz lepiej...

rys. money.pl
Dobijam do końca kolejnego miesiąca istnienia stronki i cały czas statystyki odwiedzin mnie zaskakują. Myślałem, że z końcem sezonu biegowego zainteresowanie biegowymi tematami będzie spadać tak samo jak oglądalność mojej stronki. I tu ciekawa rzecz, bo dzieje się odwrotnie. Praktycznie od jakiegoś czasu liczba wyświetleń dziennych dochodzi do 100, a nawet często przekracza tę liczbę. W październiku przy odrobinie szczęścia i przy utrzymaniu trendu dojdę do 3 tys wyświetleń. Co wcześniej zupełnie mi się nie zdarzało. Dzięki za zaufanie. Będę starał się jeszcze mocniej.

Cały czas staram się dorzucać wartościową treść co pozwala mi zyskiwać na oglądalności i zauważalności w sieci. Oczywiście będę starał się przyciągać kolejnych użytkowników - choćby niebawem ukaże się kolejna publikacja tekstu na www.maratonypolskie.pl . Z poprawą miejsca w wyszukiwarkach nie jest za dobrze. Pod frazą bieganie - kluczową jeśli chce się mieć sporo gości na stronie - jestem na szarym końcu. Niestety nie mogę tego ruszyć. Będę musiał coś wykombinować.

Cały czas też myślę nad ulepszeniami strony. Marzy mi się większa komunikacja na stronie. Wymiana zdań, więcej komentarzy i waszego udziału na stronce zdecydowanie by ją ożywiło. Zachęcam gorąco do szerszej bytności na www.brodniczaninbiega.pl. Coraz częściej również świta mi pomysł dodania nowego działu pt. ciekawostki. Umieszczałbym tam różne odpowiedzi na ciekawe (Wasze i moje) pytania wraz z piśmiennictwem, badaniami na ten temat itp. itd. Myślę, że fajnie by to działało, a przy okazji Was zachęciło do większego działania na stronie. 

Jeżeli macie jeszcze jakieś propozycje to chętnie ich wysłucham :-)

Brak komentarzy

© 2011-2016 Brodniczanin biega.Wszelkie prawa zastrzeżone. Obsługiwane przez usługę Blogger.