Kolejny cel stronki zaliczony...

zdj. wakacjomaniak.pl
Zakładając ten blog - stronę www nie myślałem, że będzie się z tym wiązało tyle radości. Radości o tyle większej im więcej ludzi odwiedzi którąś ze stron biegającego brodniczanina. W listopadzie padnie kolejny rekord, bo w skali miesiąca liczba wyświetleń wzrośnie do ponad 3,5 tysiąca. Cały czas wierzyłem, że jestem w stanie zwiększyć ją jeszcze troszkę. Poziom 3, 5 tysiąca jest już całkiem fajną liczbą (patrz 115 wyświetleń/dzień), jednak zgodnie z rosnącym apetytem będę pracował nad tym aby to nie był koniec, a liczba w najbliższych miesiącach osiągnęła poziom 5 tysięcy (patrz 167 wyśw./dzień). Niby nie duża różnica, jednak ta "piątka" z przodu fajnie wygląda. Mam nadzieję, że mi w tym pomożecie. Cały czas liczę na jakieś sugestie i propozycje pozytywnych według Was zmian.

Do zrobienia jeszcze sporo. Cały czas nie mam wystarczająco dużo czasu, aby ze 2-3 merytorycznie fajne teksty wrzucać co miesiąc. Ja nie z tych piszących szybko i byle coś napisać - potrzebuję dobrych tematów (podrzucajcie zapraszam) i rzetelnych materiałów. Na jakości chcę budować markę strony. Ilość nie wchodzi w grę. Choć fajnie byłoby skupić się mocniej na pisaniu. Jednak to wymagałoby od strony generowania jakichś zysków. Tutaj to jeszcze daleka droga :-)

Cały czas marzy mi się jakiś kącik z materiałami typowo treningowymi. Niestety póki co są to wstawki z mojego treningu. O tyle słabe, że ten mój trening polega raczej na powrocie do normalnego reżimu treningowego niż na stosowaniu pełnej gamy środków treningowych. Jeszcze to troszkę potrwa zanim będzie. Swoją drogą na tym moim "bieganiokolarzowaniu", gdzie bieganie osiąga niebotyczne zakresy 150 ud/min , to całkiem fajnie organizm zaczyna pracować :-)

Marzy mi się też o wiele większa interakcja z Waszej strony. Kolejnego fora tworzyć nie chcę, bo tego to już istnieje multum. Sugerowałbym posługiwanie się komentarzami i stworzenie pewnego rodzaju shoutboxa. Zachęcam. Poza tym warto by także poprzysyłać parę zmierzonych tras biegowych czy napisanych tekstów. Masz jakieś doświadczenie, chcesz pomóc innym - podziel się tym co masz i zainspiruj kolejnych biegaczy. Uwierz - przyjemne uczucie :-)

Dobra. Nie biadolę. Wiadomo, gdzie i jak mnie znaleźć. Zapraszam do kontaktu.

Brak komentarzy

© 2011-2016 Brodniczanin biega.Wszelkie prawa zastrzeżone. Obsługiwane przez usługę Blogger.