Statystyka roku poprzedniego...

zdj. vectorstock.com
Parę dni temu skończył się rok 2012. Dla niektórych szczęśliwy, dla innych mniej. Dla mojej stronki rok zbierania nowych doświadczeń i szukania swojego miejsca w sieci. Po wielu miesiącach istnienia pod obecną postacią  graficzną i funkcjonalną (szybko minęło) mam nadzieję, że udało stworzyć się całkiem fajny spot dla biegaczy z okolic Brodnicy i nie tylko. Odwiedzany o tyle częściej w przyszłym roku o ile więcej pracy w niego włożę. A o to na pewno z przyjemnością się postaram...  Poniżej garść statystyk i wynurzeń wizjonera ;-)


W sumie od (początku albo końca) maja strona zanotowała (do momentu pisania tej notki) 20 140 wyświetleń. Miesięczna  średnia bardzo skromna. Początki, jak to zawsze były trudniejsze. Teraz, od października, strona notuje ponad 3 tysiące wyświetleń miesięcznie. Jeżeli chodzi o rozmach tego projektu ponad 100 wyśw./dzień jest już jakąś normalniejszą liczbą. W grudniu stronka osiągnęła rekord - 3753 wyświetlenia. Bardzo się cieszę z wyraźnego i comiesięcznego progresu. Stanowi to dla mnie dowód uznania mojej ciężkiej pracy nad merytoryką treści umieszczanych na niej.  

W najbliższym czasie chciałbym zadomowić się na poziomie ponad 4 tysięcy wyświetleń miesięcznie w trakcie trwania zimy. Natomiast podczas sezonu biegowego osiągnąć 5 tysięcy. Czy to  możliwe? Sam nie wiem. Za mało w tym biznesie siedzę. Na pewno postaram się parę rzeczy usystematyzować. Choćby publikacje stałych rubryk na stronce, tj. ćwiczeń i wieści naukowych. Cały czas nie wiem jak mam Was zmusić do większej interakcji. I to pewnie będzie problem, który chciałbym rozwiązać w 2013 roku.

Rozwiązywania problemów tych nierozwiązalnych i przyjemności z treningu w tym roku też Wam przy okazji życzę. Skoro jest radość z treningu to wyniki są kwestią czasu ;-)

Brak komentarzy

© 2011-2016 Brodniczanin biega.Wszelkie prawa zastrzeżone. Obsługiwane przez usługę Blogger.