Osiągi stronki idą w górę...

rys. all-free-download.com
Minęło sporo czasu od ostatniego podsumowania (chyba na początku stycznia), jeszcze na długo przed rozpoczęciem sezonu biegowego. Nadszedł czas, aby dokonać kolejnego po 3 miesiącach działania stronki w roku 2013. Człowiek się nie obejrzał a tu kwartał minął jak mrugnięcie oka. Mrugnięcie o tyle dobre, że udało się zrealizować plan maksimum jaki przed sobą postawiłem na ten czas. Oczywiście nie ma tego dobrego co by na złe nie wyszło - poprzeczka idzie wyżej i będzie trzeba jeszcze bardziej się angażować :-)

W ciągu kwartału roku 2013 stronka miała 15 418 wyświetleń co daje 171 wyświetleń na dzień. Jeżeli planowane było osiągnięcie ok 4,5 tys. wyświetleń to możecie przyznać, że plan spełniony został ze spora nawiązką. Styczeń to 4995 wyśw., krótszy luty to 4630 wyśw., natomiast marzec ustanowił absolutny rekord bo aż 5793 wyświetlenia. Fajne liczby na rozpoczęcie sezonu biegowego.

Tak jak mówiłem w związku, że poprzeczka rośnie coraz wyżej (więcej ludzi odwiedza) będę musiał się bardziej starać. Z pewnością może to być trudne w związku z kolejnymi zajęciami w moim żywocie. Oprócz zamieszczania tekstów na łamach stronki (i publikowania niektórych na maratonypolskie.pl) doszło mi ostatnio nowe zajęcie i kolejne parę tekstów do pisania co miesiąc. Praktycznie każdy wieczór (patrz noc) po zajęciach w klubie fitness spędzam nad kompem. (Oprócz pisania artykułów muszę także sporo czytać i uczyć się jako masażysta) Chcąc podtrzymać jakość strony biegającego brodniczanina z przyjemnością będę spędzał je dalej, oby te przynosiły podobne skutki. 

Niestety powoli zaczyna brakować mi czasu, aby więcej tekstów umieszczać tutaj (bo nowe będą na innych nieżyczących sobie publikacji portalu). Oczywiście postaram się co jakiś czas coś dorzucić oprócz etatowego cyklu kontuzji biegacza. Inne działy tez zasługują na nowe teksty. Na pewno będę kontynuował to co robiłem do tej pory, czyli umieszczanie ćwiczeń, wieści naukowe i posty odnośnie mojego treningu. 

Jeżeli macie jakiekolwiek sugestie odnośnie poprawy merytoryki strony słucham uprzejmie...

Sezon rozpoczęty, a więc może być już tylko lepiej.

Brak komentarzy

© 2011-2016 Brodniczanin biega.Wszelkie prawa zastrzeżone. Obsługiwane przez usługę Blogger.