Nowy rekord statystyczny...;-DSzczerze mówiąc...to nie wiem co mam powiedzieć. Aktualny miesięczny rekord wyświetleń EVER wynosi 33 tysiące (dane z bloggera z października), z czego stronę odwiedziło 4223 unikalnych użytkowników podczas 8493 odsłon (dane z Google Analytics). W porównaniu z okresem przed zmianą estetyczną (patrz dwa miesiące temu i przy okazji zdjęcie poprzednie ;-) nastąpił co najmniej czterokrotny wzrost (patrząc na dane z bloggera), a z poprzedniego miesiąca zanotowałem poprawę o 26% w liczbie sesji, o 25% w liczbie użytkowników i o blisko 12% w liczbie odsłon. Wielki dzięki!!!

Cieszę się widząc, że wreszcie moja praca zaczyna być doceniania i przede wszystkim niesie jakąś tam szerszą pomoc w sieci. Ciężko teraz o dobry merytoryczny tekst i to staram się Wam dostarczać. Te statystyki to też dla mnie informacja, że pewien kierunek, który sobie obrałem od pierwszego postu, jest prawidłowy. Wcześniej przeżywając wiele kryzysów (nazwijmy je twórczymi), szczególnie w okresach wytężonej pracy zawodowej czy liczniejszych obowiązków rodzinnych, nie bardzo można było cokolwiek dobrego w tym moim bazgraniu zobaczyć. 

Oczywiście cały czas mam na uwadze sporo niedoskonałości strony biegającego brodniczanina i cały czas szukam nowych. Graficznie jest o wiele lepiej, choć cały dział o ćwiczeniach jest do wymiany plus wiele wstawek zdjęciowych do postów jest nie do końca dobrze dobranych. Jednak cały czas musicie mieć na uwadze, że niestety nie jestem robotem i pisanina po całych dniach rodzinno - zawodowych nie zawsze jest spokojną i planowaną pracą, tym bardziej jeśli nie ma się daru grafika. Mimo wszystko wszystkie te estetyczne sprawy cały czas zalegają mi w głowie i jako szalony i ambitny zadaniowiec, gdzieś i kiedyś je zrealizuję. 

Zdecydowanie jednak takie statystyki dają kopa i motywację do doskonalenia zawartości. W końcu oprócz wprowadzania Was w świat sportu, zdrowego i względnie kontrolowanego oraz pokazania wielu logicznych prawideł nim rządzących chciałbym przy okazji zaprezentować Wam moją drogę do urzeczywistnienia wielu marzeń. (Tak nawiasem mówiąc stronka jest jednym z nich i się dzieje...!!!)


Brak komentarzy

© 2011-2016 Brodniczanin biega.Wszelkie prawa zastrzeżone. Obsługiwane przez usługę Blogger.