Brodnickie bieganie

Pod tym tajemniczym tytułem podstrony chciałbym umieścić wszystko to co dotyczy brodnickiego regionalnego biegania (dane od września 2011 r.).

Przede wszystkim:

 - wyniki lokalnych biegaczy w poszczególnych zawodach,

Wyniki z 2011 roku prezentowane są w postaci jednego postu, kolejne wyniki do kwietnia 2012 r w postaci kolejnego, natomiast następne, tak jak majowe, w comiesięcznych pogrupowaniach pod etykietą danego roku (patrz 2011, 2012, 2013...w tagach)

- najlepsze czasy sezonu w wybranych latach  2011  2012   2013, 2014, 2015 2016, 2017.

Czasy i ich posiadacze wraz z uwzględnieniem miejsca startu prezentowani będą w formie podium.  Zwracam uwagę, że ten ranking będzie prowadzony w oparciu o dostępne rezultaty prezentowane w comiesięcznych postach z wynikami lokalnymi na tej stronie. Stąd jeżeli Wasz wynik jest lepszy a tutaj nie widnieje proszę o przesłanie informacji o nim wraz z komunikatem biegu lub adresem do niego w internecie. Z przyjemnością naprawię swoje niedopatrzenie zarówno w najlepszych wynikach jak i wynikach ogólnych.

- pobliskie trasy,

Trasy postaram się prezentować w oparciu o dokładny opis jej przebiegu, mapkę i skalę trudności. Oczywiście jeśli masz ochotę mi w tym dopomóc to bardzo zapraszam do współpracy. Im tras będzie więcej tym bardziej sobie pomożemy.

- rekordy Brodnicy.

Jeżeli Wasz wynik jest rekordowy a tutaj nie widnieje proszę o przesłanie informacji o nim wraz z komunikatem biegu lub adresem do niego w internecie w celu zweryfikowania. Uwaga rekordy notuję własnoręcznie od września 2011 r. Umieszczam tylko rezultaty mieszkańców obszaru Brodnicy i okolic (do 20-25 km). Z przyjemnością umieściłbym starsze, ale brak odzewu chętnych.

2 komentarze:

  1. 26.11.16r. 4 osoby z Brodnicy wzięły udział w Maratonie Komandosa

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak i są na liście wyników z listopada...dzięki za czujność

    OdpowiedzUsuń

© 2011-2016 Brodniczanin biega.Wszelkie prawa zastrzeżone. Obsługiwane przez usługę Blogger.