Współpraca

Powracając do mojego rodzinnego miasta cały czas myślałem jak mogę wspomóc jego potencjał wykorzystując swoje umiejętności oraz wiedzę, a przy okazji propagować sport. Tak też powstał mój mały "gabinet" i strona/blog www. Projekt, który łączy pasję, naukę, sport i  mam nadzieję - rozwój każdego kto w nim uczestniczy.

Obserwując stronę, na której jesteś, zauważysz moje holistyczne spojrzenie na zagadnienia sportu, okoliczności jemu towarzyszących, a z racji wykształcenia - przeciążeń i dysfunkcji ciała ludzkiego oraz szeroko pojętego treningu sportowego. Każde podejmowane na jej łamach działanie ma swoje głębokie podłoże w anatomii, fizjologii, biomechanice jak i moich doświadczeniach treningowych. To o czym inni zapominają stanowi podstawowy fundament mojej (wymarzonej) pracy.      Współpraca ze mną jako TRENEREM-MASAŻYSTĄ obejmuje:
  • trening personalny, a w trakcie niego pozbycie się wszelkiego rodzaju bólów, restrykcji stawowych i zniwelowanie wielu innych objawów, a przy tym ocenę, wyrównywanie dysbalansów mięśniowych, rehabilitację, powrót do systematycznego treningu sportowego,
  • planowanie treningowe, czyli przygotowanie i wdrażanie do metodycznego treningu sportowego, stopniową adaptację do ponoszonych obciążeń w trakcie wybranej dyscypliny sportowej w oparciu o periodyzację sezonową czy międzysezonową,
  • osiągam to poprzez: mięśniowo - powięziowy masaż głęboki, kinesiotaping jak i techniki rozluźniające tkanki miękkie oraz własne doświadczenie 10 - letniego treningu sportowego, wykształcenie sportowe jak i ciągłe samodokształcanie.


Moją sporą zaletą jest łączenie tych zawodów (często na pojedynczych spotkaniach) i szerokie spojrzenie przez pryzmat wiedzy interdyscyplinarnej masażysty, trenera i instruktora. W końcu te trzy funkcje razem komplementarnie się uzupełniają, a przecież dopiero takie działanie stanowi o sukcesie w wielu okolicznościach. 


Jeżeli chcesz się umówić na wizytę/trening personalny zapraszam do Fitness Seven przy ul. Żeromskiego 2 w Brodnicy (mapa dojazdu tutaj), gdzie oferuję wyżej wymienione usługi instruktora - masażysty. Oczywiście wcześniej skontaktuj się ze mną telefonicznie lub mailowo.
      Współpraca ze mną jako BLOGEREM obejmuje:
  • realizacja kampanii marketingowych - wszystkie tego typu działania będą odrębnie oznaczane,
  • umieszczanie reklam na stronie - wszystkie tego typu działania będą odrębnie oznaczane,
  • realizowanie testów sprzętowych czy recenzji książek - opłata za realizację zlecenia zależna jest od wartości przedmiotu testu i rozpatrywana jest indywidualnie, 
  • realizowanie relacji z zawodów/zdarzeń - opłata za realizację zlecenia rozpatrywana jest indywidualnie,
  • zamówienia na teksty - w grę wchodzi jakakolwiek tematyka z możliwym wyłączeniem publikacji na łamach autorskiej strony (indywidualnie).


Z przyjemnością odpisuję na każdy mail i każdą chęć współpracy traktuję jako komplement oraz zachętę do dalszej pracy. Jako pracowity bloger cenię sobie także komunikatywność i dobre kontakty, a sprawy materialne stawiam wobec tych wartości na drugim planie. Jednak wiadomo, z czegoś trzeba żyć...

© 2011-2016 Brodniczanin biega.Wszelkie prawa zastrzeżone. Obsługiwane przez usługę Blogger.